پلیس اسرائیل بازوی خبرنگار الجزیره را شکست

[ad_1]

پلیس مرزی اسرائیل گزارشگر الجزیره ، گیوارا بودیری را بازداشت کرد. دست خبرنگار که گفته شد توسط پلیس مورد ضرب و شتم قرار گرفت ، شکسته شد. پلیس اسرائیل همچنین گفته است كه فعال فلسطینی ، مونا الكورد را كه میلیون ها دنبال كننده در شبکه های اجتماعی منطقه دارد ، دستگیر كرده و از وقایع مشابه در سراسر جهان خبر داده است.

بر اساس اخبار یورونیوز ، روزنامه نگار ارشد گیوارا بودیری ، که در کانال ماهواره ای الجزیره کار می کند ، از وقایع منطقه شیخ جارا در بیت المقدس شرقی به جهانیان گزارش داد.

تحت درمان

ولید عماری ، رئیس دفتر الجزیره در بیت المقدس در بیانیه ای گفت كه بودیری مرتبا به منطقه گزارش می شد و ساعاتی پس از بازداشت شنبه شب آزاد شد. عماری گفت بودیری روز یکشنبه در بیمارستان هاداسه در اورشلیم تحت درمان بود.

دادگاه دادگستری اورشلیم حکم داد که 12 خانواده فلسطینی که در سال 2019 در منطقه شیخ جرا زندگی می کنند ، بنا به درخواست شهرک نشینان یهودی ، باید خانه های خود را به نفع شهرک نشینان تخلیه کنند. طبق این تصمیم ، 4 نفر از این خانواده ها مجبور شدند خانه های خود را در ژانویه 2021 ترک کنند.

پس از تجدید نظرخواهی خانواده ها ، تصمیم بر این شد که از این تصمیم تجدیدنظر خواسته و دادگاه مجدداً آغاز شود ، اما دادگاه مركزی اسرائیل در اواسط ماه فوریه تجدید نظر در خواست این 4 خانواده را رد كرد.

نیروهای متجاوز اسرائیلی به خبرنگار الجزیره حمله می کنند

بازی 00:41

نیروهای متجاوز اسرائیلی به خبرنگار الجزیره حمله می کنند

نیروهای متجاوز اسرائیلی ، خبرنگار الجزیره ، گوارا البدایری را در منطقه شیخ جارا در بیت المقدس شرقی کشته و بازداشت کردند. این لحظه ها ثانیه به ثانیه با دوربین های تلفن همراه ثبت می شود.

سرباز سابق اسرائیلی: هیچ سرباز اسرائیلی با دست تمیز در سرزمین های اشغالی وجود ندارد

بازی 02:02

سرباز سابق اسرائیلی: در سرزمین های اشغالی هیچ نظامی اسرائیلی با دست تمیز وجود ندارد

یک سرباز سابق اسرائیلی در مورد حملات روزانه نیروهای دفاعی اسرائیل علیه فلسطینی ها به France 24 گفت. این سرباز سابق گفت: هیچ سرباز اسرائیلی با دست تمیز در سرزمین های اشغالی وجود ندارد. وی گفت: “ماموریت ما ایجاد احساس آزار و اذیت 24/7 در میان فلسطینیان است.”

واکنش نویسنده فلسطینی به یک زن اسرائیلی: آیا سگ پسرت می ترسد؟

بازی 00:57

واکنش نویسنده فلسطینی به یک زن اسرائیلی: آیا سگ پسرت می ترسد؟

درگیری فلسطین و اسرائیل در یک پخش مستقیم تلویزیونی در استرالیا مورد توجه قرار گرفته است. زنی در استودیو سخنرانی کرد و گفت که پسرش در تل آویو زندگی می کند و سگ پسرش به دلیل موشک های شلیک شده از غزه ترسیده است. مهمان برنامه ، یک شهروند استرالیایی ، نویسنده فلسطینی ، راندا عبدالفتاح ، به این عدم حساسیت حمله کرد: “آیا سگ پسرت می ترسد؟ کودکان فلسطینی کشته و کشته شده اند. طبق اسناد رسمی ، نه خانواده فلسطینی کشته شده اند. 9 خانواده فلسطینی دیگر وجود ندارند. حذف شده. گفت:
[ad_2]