کاهش مالیات اسرائیل به اقتصاد فلسطین لطمه زده است

[ad_1]

محمد شتیا ، نخست وزیر فلسطین در سخنرانی خود در جلسه هفتگی کابینه در شهر رام الله ، در کرانه باختری اشغالی ، از مقامات اسرائیلی درخواست کرد تا تمام کمک های مالی فلسطینیان ، از جمله کسر هزینه ها را پرداخت کنند.

ایشتیا ، نخست وزیر فلسطین “کاهش درآمدهای مالیاتی ما از اسرائیل اقتصاد ما را دچار مشکل می کند. ادامه کاهش ماهانه ما را در شرایط سخت اقتصادی قرار می دهد و توانایی ما را در انجام تعهدات مالی خود نسبت به مردم تضعیف می کند. با این حال ، ما همچنان به انجام مسئولیت های خود در قبال مردم ما. “او گفت. گفت.

اسرائیل به طور متوسط ​​ماهانه 30-33 میلیون دلار مالیات فلسطینی را که به نفع بیمارستانهای اسرائیلی دریافت می کند به دلایل مربوط به بدهی به شرکت های برق فلسطینی کاهش می دهد.

مبلغ کل تقریباً 193 میلیون دلار

به گفته وزارت دارایی فلسطین ، کسر مالیات اسرائیل در نیمه اول سال 2021 بالغ بر 628 میلیون شیکل (193 میلیون دلار) بوده است.

بودجه مالیاتی فلسطین ؛ مالیات و عوارض بر کالاهایی که از یا از طریق اسرائیل به بازار فلسطین وارد می شود اعمال می شود. وزارت دارایی اسرائیل این مالیات را که تقریباً 210 میلیون دلار در ماه است ، در ازای 3 درصد جمع آوری می کند.

  • طبق پروتکل اقتصادی پاریس که بین اسرائیل و سازمان آزادی فلسطین (PLO) در سال 1994 امضا شد ، دولت اسرائیل سالانه 2 میلیارد دلار که از دروازه های مرزی تحت کنترل خود جمع آوری کرده بود ، به خزانه فلسطین واریز کرد.
اسرائیل در حال ایجاد شهرک غیرقانونی جدید در خاک فلسطین است

زمین

اسرائیل در حال ایجاد شهرک غیرقانونی جدید در خاک فلسطین است

سفیر اسرائیل: ما آماده آتش بس با فلسطین هستیم

زمین

سفیر اسرائیل: ما آماده آتش بس با فلسطین هستیم

نیروهای اسرائیلی 3 خانه متعلق به برادران فلسطینی را تخریب کردند

زمین

نیروهای اسرائیلی 3 خانه متعلق به برادران فلسطینی را تخریب کردند

حمله به سربازان اسرائیلی در تظاهرات کرانه باختری: کشته شدن فلسطینی

زمین

حمله نظامیان اسرائیلی در تظاهرات در کرانه باختری: فلسطینی ها کشته شدند[ad_2]