کشیش به ماکرون سیلی می زند – سپیده دم

[ad_1]

امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه که برای شرکت در کنفرانس همکاری و مشارکت بغداد به عراق سفر کرده بود ، با واکنش های شگفت انگیزی در این کشور روبرو شد. مکرون که به دولت اقلیم کردستان عراق پیوسته بود ، پس از ملاقات با مقامات از موصل دیدن کرد که به مدت سه سال تحت کنترل گروه تروریستی داعش بود. مکرون در ملاقات با روحانیون مسیحی در کلیسای تاریخی مریم مقدس در موصل ، اعلام کرد که کشورش خواهان افتتاح کنسولگری در موصل است.

تسلیم می شوید ، ماکرون در حال آمدن است!

مکرون با روحانیون مسیحی در کلیسای ساآ ملاقات کرد و به نگرانی ها و پیشنهادات آنها گوش داد. پس از اظهارات مکرون ، یکی از روحانیون کلیسا که میکروفون را در دست گرفت ، رئیس جمهور فرانسه را با کلمات تند به زمین کوبید. روحانی گفت فرانسه در مورد اشغالگری سکوت کرده است. روحانی با یادآوری این که DAESH شب نمی آید ، اما صبح در حضور همه جهان ، ورود DAESH را با ورود ماکرون مقایسه می کند. روحانی گفت: “داعش در طول روز به موصل آمد. همه اینها در جلوی چشم همه جهان اتفاق افتاد. مردم آنچه را که در تلویزیون و شبکه های اجتماعی اتفاق می افتد مشاهده کردند. آیا ممکن است قدرت های بزرگ جهانی نتوانند جلوی او را قبل از آمدن داعش به موصل و جابجایی مردم بگیرند؟ دو ماه پس از آوارگی ما به نینوا مهاجرت کردیم و آنها ما را بیرون بردند. آیا ممکن است هیچ یک از شما این را نبینید و ندانید؟ ”

روحانیون مسیحی به ماکرون به دلیل سکوت وی در برابر حمله داعش به فرانسه واکنش نشان دادند.

روحانیون مسیحی به ماکرون به دلیل سکوت وی در برابر حمله داعش به فرانسه واکنش نشان دادند.

پ ک ک ترکیه را متهم می کند

مکرون همچنین در دیدار خود با روحانیون در موصل به موضوع ایزدی ها پرداخت. مکرون با بیان اینکه هزاران ایزدی خانه های خود را ترک کرده و در اثر حمله داعش آواره شده اند ، گفت که آنها به دلیل حملات ترکیه به عراق نمی توانند به سنجار بازگردند. با این حال ، سینکار در چهار سال گذشته تحت کنترل سازمان تروریستی پ ک ک بوده است.

نمی توانید وارد SINCAR شوید

ایزدی های سنجار که به دهوک و حومه آن پناه برده اند ، با وجود زندگی در شرایط سخت ، به دلیل حضور سازمان تروریستی قادر به بازگشت به سرزمین خود نیستند. سازمان تروریستی پ.ک.ک که در منطقه سنجار تحت حمایت شبه نظامیان حشد الشعبی تحت حمایت ایران فعالیت می کند ، با عملیات سازماندهی شده توسط سازمان اطلاعات ملی (MIT) ضربه سختی خورده است. روندی که MIT و TAF را به عملیات علیه YBŞ سوق داد در 15 آوریل آغاز شد. مکرون با ادعای بی اساس علیه ترکیه ، به دلیل نگرانی های امنیتی به سنجار نرفت.

مکرون از عراق پیام داد: مبارزه با داعش را ادامه دهید

جهان

مکرون از عراق پیام داد: مبارزه با داعش را ادامه دهید

جلسات غیر معمول در بغداد

جهان

جلسات غیر معمول در بغداد[ad_2]