[오래 전 ‘이날’] 2 فوریه سرکوب برای مشاغل اواخر شب ، تجارت یک ماهه سرگرمی “قانون منع رفت و آمد دوم”

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] 2 فوریه سرکوب برای مشاغل اواخر شب ، تجارت یک ماهه سرگرمی “قانون منع رفت و آمد دوم”

اصلاح شده2021-02-02 00:02مروری بر زمان مقدمه

ورود2021-02-02 00:00

این بخشی است که گزارشات مربوط به Kyunghyang Shinmun در همان روز از سال 1961 تا 2011 هر 10 سال بررسی می شود. روزانه به روز کنید.

سی سال پیش ، در تاریخ 2 فوریه 1990 ، کیونگ یانگ شینمون گفت: “سرکوب شبانه کسب و کار ، تجارت یک ماهه سرگرمی” قانون منع رفت و برگشت دوم “کنتراست (1) موج سرد رکود اقتصادی تعجب سال نو مقاله ای تحت عنوان” مجسمه برنز در هر بار “وجود دارد ” این مقاله اولین مقاله از سری برنامه های بررسی تضاد این اقدام در ماه محدودیت تجارت سرگرمی در اواخر شب بود که توسط دولت Roh Tae-woo در ژانویه 1990 ارائه شد. بیایید برخی از مقالات را به آن زمان منتقل کنیم. در زیر

ممنوعیت کار شبانه در م entertainmentسسات سرگرمی ، حتی “ساعت دوم عصر” نامیده می شود ، به مدت یک ماه اعمال شده است. استدلال به نفع “ایجاد فرهنگ نوشیدن سالم” و مخالفت با “اقدامی غیر دموکراتیک برای محدود کردن آزادی فرد” ، مقامات گفتند که آنها به بحث و گفتگو ادامه می دهند تا زمانی که سیستم از طریق مشارکت داوطلبانه مشاغل و شهروندان حل شود. تغییرات گمرکی پس از یک ماه اعمال محدودیت ها ، صرف نظر از افزایش یا کاهش جرائم ، وضعیت مشاغل منحرف هوشمندانه و اضافات نهادی به صورت مجموعه ای جمع آوری شده است.

کوچه بار مقابل کلانتری پلیس هانیانگ در ایستگاه پلیس Gangnam در Apgujeong-dong ، Gangnam-gu ، سئول ، ساعت 0:20 بامداد روز 2 ، هنگامی که اکثر جاده ها به دلیل بارش برف شگفت آور در روز سوم جاده یخی را تشکیل می دهند. تا پایان سال گذشته ، تابلوهای نئون و تابلوهای تبلیغاتی مانند سالن های کافه در آن مدت نورهای درخشان ساطع می کردند و مست ها را به خود جلب می کردند ، اما اکثر شرکت ها آن روز را تعطیل کردند ، یادآور یک خیابان عقب در یک دهکده معدن متروکه

نمی توانم تاکسی هایی پیدا کنم که یک خط داشته باشند و منتظر مشتری های مست باشند. اندکی پس از آن ، 40 نفر از افراد مست که به یک باره از مشاغل آمده بودند ، به مقصد خود به سمت تاکسی های عبوری تماس گرفتند.

“روزهایی وجود دارد که یک بطری یانجو قابل فروش نیست و درب بسته است. میزان فروش ماهانه ژانویه نسبت به سال گذشته کمتر از 30 درصد بود. “آقای چوی ، یک کافه دار 42 ساله که از ابتدای سال 1987 در اینجا تجارت می کرد ، شکایت کرد که این تجارت نمی تواند موفقیت آمیز باشد. 7 پیشخدمت ، 2 خاله در آشپزخانه و 1 خانم در پیشخوان حضور داشتند ، اما 5 نفر از آنها در اواسط ماه گذشته تجارت را ترک کردند و گفتند که سود آنها اشتباه است.

کلوپ های شبانه در هتل های توریستی ، سالن های ماساژ و مسافرخانه ها که بعد از نیمه شب برای کار باز هستند ، به دلیل محدودیت در عملیات شبانه افسرده هستند. در همان زمان در ورودی ㄹ کلوپ شبانه ، یک تجارت توریستی در Itaewon-dong ، Yongsan-gu ، سئول ، حدود 10 مشتری بودند که برای دور دوم آمدند ، بدون نوشیدن الکل منتظر نوبت خود بودند.

“دنیا آنقدر تغییر کرده است که مجبورم از این سرما لرزم تا یک نوشیدنی دیگر بخورم.” حتی مسافرخانه های موجود در بزرگراه روبروی این هتل باید به مکان های دیگری بروند ، در حالی که 4 گردشگر مست در 30 سالگی با سر خوردن روی یخ به دنبال یک مکان رایگان بودند.

(همگام سازی)

همراه با بازنشستگی کارمندان ، تعداد مکانهای تفریحی مانند کافه ها و سالن ها به تدریج در حال افزایش است. حدود 80 قهوه خانه و استراحت در Apgujeong-dong ، Gangnam-gu برای فروش در ژانویه و 50 در Bangbae-dong وجود دارد.

(همگام سازی)

در هر صورت ، این اقدام بسیاری از مراکز تفریحی را در یک منحنی هذلولی خنده و گریه کرده است و صنعت سرگرمی و سرگرمی که بدون اطلاع از رکود اقتصادی پس از قانون منع رفت و آمد در دهه 1980 رونق گرفت ، رو به افول است.

در 4 ژانویه 1990 ، ساعت 1 بامداد ، علائم نئون به دلیل محدودیت های تجاری تا اواخر شب خاموش شد.  عکس مطالب روزنامه کیونگ یانگ.

در 4 ژانویه 1990 ، ساعت 1 بامداد ، علائم نئون به دلیل محدودیت های تجاری تا اواخر شب خاموش شد. عکس روزنامه کیونگ یانگ.

در آن زمان ، دولت روح ته وو فقط پس از اعلام جنگ علیه جرم ، فقط تا نیمه شب به مکان های تفریحی مانند رستوران ها و سالن ها ، رستوران ها ، کافه ها و تئاترها اجازه می داد. در حالی که این ممنوعیت برقرار بود ، برخی از مسسات به کار غیرقانونی خود ادامه دادند ، از جمله پایین کشیدن کرکره ، بستن پرده و سرقت از مشاغل و تخلیه مشتری برای جدا کردن اتاق در هنگام اعمال سرکوب. این ممنوعیت تجارت در اواخر شب ، که پس از دومین قانون منع رفت و آمد واکنش نشان داد ، تنها در ژوئن 1998 ، یعنی آغاز حکومت کیم دا جونگ ، هشت سال بعد لغو شد. فقط 23 سال پیش می توانستید مثل امروز در یک بار یا رستوران بنوشید.

قبل از محدود شدن عملیات شبانه در سال 1990 در کره ، مقررات منع رفت و آمد شدید شبانه تا سال 1982 اعمال می شد. این اقدام که مختصراً منع رفت و آمد نامیده می شود ، از 36 سال و 4 ماه قبل از شروع آن به نام حفظ امنیت و نظم مطابق با فرمان دولت آمریكا از 7 سپتامبر 1945 ، تا زمان لغو آن ، در حال اجرا است. در تاریخ 6 ژانویه سال 82. سئول و اینچئون در ابتدا مناطق مورد نظر بودند ، اما از آوریل 54 ، یک سال پس از آتش بس در جنگ کره ، این حمله به کل کشور گسترش یافت و ترافیک شبانه از ساعت 22:00 تا 04:00 ممنوع شد ساعت ها. در سال 61 ، منع رفت و آمد از نیمه شب به 4 بامداد کاهش یافت ، در حالی که ججو در سال 64 و چونگ باوک در سال 65 از قانون منع رفت و آمد حذف شد ، اما خود سیستم منع رفت و آمد همچنان ادامه داشت.

دلایل مختلفی وجود دارد که رژیم چون دو-هوان به دلیل برخی از مناطق ساحلی و خط مقدم جبهه در سال 1982 ممنوعیت رفت و آمد در سراسر کشور را لغو کرد. رژیم چون دو-هوان ، که پس از کشتار گوانگژو قدرت را به دست گرفت ، مجبور شد سیاست های مختلف صلح را برای جبران آن اعمال کند. به دلیل عدم مشروعیت. آزادسازی لباس فرم مدارس ، آزادسازی سفر به خارج از کشور و بازپروری سیاستمداران و ایدئولوگ ها نیز در همان شرایط انجام شد که قانون منع رفت و آمد برداشته شد. حتی برای بازی های آسیایی 1986 یا المپیک 1988 ، افزایش قانون منع رفت و آمد بسیار ضروری بود. زیرا برگزاری منع رفت و آمد و برگزاری یک رویداد ورزشی بین المللی غیرممکن بود. به همین دلیل عصر پس از تصمیم برای میزبانی بازی های المپیک 88 لغو شد.

اخیراً ، جامعه کره به دلایل کاملاً متفاوتی نسبت به قانون منع رفت و آمد ممنوع شده است ، ممنوعیت منع رفت و آمد ، که تا سال 1982 اعمال می شد ، یا محدودیت تجاری در اواخر شب ، که در سال 1998 برداشته شد. تکثیر کرونا 19. در پایان ماه گذشته و ابتدای فوریه ، تعداد موارد تایید شده جدید کرونا 19 در روز کاهش می یابد ، اما در حال حاضر انتظار می رود این اقدام ادامه یابد. در سی و یکم ماه گذشته ، ستاد مرکزی پاسخ به بلایای طبیعی (مرکز اسکریپت) منطقه 2.5 متری فعلی کلانشهرها ، مناطق غیرشهری را در 2 مرحله بررسی کرد ، اجتماعات خصوصی با بیش از 5 نفر را ممنوع کرد و فعالیت های تجاری را پس از 21 سال محدود کرد: 00 در رستوران ها و کافه ها تا 14. او گفت که این تعداد تمدید می شود.

با این حال ، با توجه به مشکلات صاحبان مشاغل کوچک ، دولت تصمیم گرفت تا هفته آینده بر گسترش کرونا 19 نظارت کرده و در مورد مراحل حذف و اینکه آیا اقدامات مختلف قرنطینه ای را بیشتر تنظیم می کند ، بحث کند. همانطور که از نگرانی های دولت مشاهده می شود ، جامعه کره در حال حاضر در یک معضل قرار دارد که باید از دستیابی به هدف ناسازگار در حل شکایات خوداشتغالی ، ضمن جلوگیری از گسترش کرونا 19 جلوگیری کند.

من مقاله را به عنوان بخشی از سرمقاله Kyunghyang Shinmun در فاصله 1 هفته از دو هفته به پایان می رسانم. لطفاً بیایید و منتظر روزی باشیم که کرونا 19 ناپدید شود و زمان عصر ، نه عصر ، لغو شود.

به نظر می رسد ساعت 9:30 شب در خیابان جوانان Jongno 1-ga ، سئول ، که معمولاً شلوغ بود.  خبرنگار کیم کی نام

به نظر می رسد ساعت 9:30 شب در خیابان جوانان Jongno 1-ga ، سئول ، که معمولاً شلوغ بود. خبرنگار کیم کی نام

تصمیم دولت طبیعی است ، زیرا با استانداردهای کاهش فاصله مطابقت ندارد و خطرات قرنطینه ای زیادی وجود دارد. اگرچه گفته می شود تعداد موارد تازه تأیید شده کاهش یافته است ، اما هنوز در اوج اپیدمی دوم است و تعطیلات سال نو میلادی و افتتاح مدارس در هر سطح نیز از تعداد سفرها جلوتر است. از حرکت و تماس بیش از حد باید خودداری شود ، زیرا ممکن است عفونتهای منطقه ای پراکنده رخ دهد ، که حتی برای مطالعات اپیدمیولوژیک نیز دشوار است. در آفریقای جنوبی ، یک مورد از درمان COVID-19 مجدداً به ویروس جهش آلوده شده است و همچنین هشدارهای متخصصان مبنی بر اینکه موج بالاتری از 4 شیوع ممکن است در بهار امسال رخ دهد نیز باید کنترل شود.

دولت گفته است كه با توجه به روند شیوع بیمار و الگوهای عفونت به مدت یك هفته ، تنظیم فاز مسافت را بررسی خواهد كرد. وی گفت: بهبود زندگی روزمره شهروندان و معیشت افراد خود اشتغالی و صاحبان مشاغل کوچک تنها در صورت حفظ آگاهی و همکاری امکان پذیر است. دولت نباید این اشتباه را تکرار کند که زودتر از موعد قرنطینه برداشته و خواستار افزایش سریع تعداد بیماران شده است. بخشهای دولتی و خصوصی باید برای غلبه بر “آخرین اوج اپیدمی سوم” که نخست وزیر یونگ زیگن بار دیگر آن را تمدید کرده است ، همکاری کنند.

این عطر است به فیس بوک بروید صفحه فیس بوک “سلام” را باز کردم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]