[오래 전 ‘이날’] 22 ژانویه “برنامه دوم Unpipe SAT”

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] 22 ژانویه “برنامه دوم Unpipe SAT”

اصلاح شده2021-01-22 00:04مروری بر زمان مقدمه

ورود2021-01-22 00:00

این بخشی است که گزارشات مربوط به Kyunghyang Shinmun در همان روز از سال 1961 تا 2011 هر 10 سال بررسی می شود. روزانه به روز کنید.

ده سال پیش ، در 22 ژانویه 2011 ، صفحه اول کیونگ یانگ شینمون SAT را فقط سالی یک بار می خواند … مقاله ای با عنوان “سلاح های تأخیری” بود. علاوه بر این ، در جنبه اجتماعی ، مقاله ای تحت عنوان “من از نگرانی در مورد صنعت آموزش نابالغ در کالج SAT می ترسم” به عنوان مقاله توضیحی برای این مقاله. گفته شد که وزارت آموزش ، علوم و فناوری ، سلف وزارت آموزش و پرورش ، در تلاش است طرحی را برای سازماندهی مجدد SAT 2014 معرفی کند که از سال 2014 هر ساله دو بار آزمون ورودی دانشگاه را انجام می دهد. بیایید برخی از مقالات را در این زمان در زیر منتقل کنیم.

[오래 전 ‘이날’]    22 ژانویه

SAT ، همانطور که هست ، “سالی یک بار” … به طور نامشخص “دو سال” توسط وزارت آموزش و پرورش به تعویق افتاد

طرح برگزاری SAT دو بار در سال به مدت نامعلومی به تعویق افتاد. مناطق ملی ، انگلیسی و آبی به انواع A و B تقسیم می شوند و بر اساس سطح انجام می شوند. علاوه بر این ، منطقه مورد مطالعه که در حال حاضر برای انتخاب 4 موضوع مورد نیاز است ، به 2 موضوع کاهش یافته است. در بیست و یکم ، اعلام شد که وزارت آموزش ، علوم و فناوری “طرح ساماندهی SAT برای سال 2014” را تأیید کرده است.

اول ، SAT هر سال فقط یک بار انجام می شود به همین ترتیب اشاره شده است که استفاده دوبار از آزمون می تواند اثر سو ad در افزایش وزن یادگیری شرکت کننده در آزمون داشته باشد و اصلاح دشواری بین دو آزمون آسان نیست.

(کوتاه)

مشکلات صنعت آموزشی “دانشگاه Unripe SAT”

هنگامی که طرح سازماندهی مجدد SAT توسط وزارت آموزش ، علوم و فناوری ، که به منظور افزایش تعداد SAT های برگزار شده دو بار در سال ، ادغام مناطق تحصیل و گرفتن تنها یک موضوع در هر منطقه ، لغو شد ، جهان گفت آموزش و پرورش که “طرح اولیه ساماندهی با عجله اعلام شد.”

در بیست و یکم ، “طرح ساماندهی SAT برای سال 2014” ، همانطور که وجود دارد ، فقط یک بار در سال اجرا می شود و منابع ملی ، انگلیس و آب به انواع A و B تقسیم می شوند و بر اساس سطح اجرا می شوند. شناخته شده است که به سگ کاهش می یابد. همچنین تصمیم گرفته شد که زبانهای خارجی دوم و حروف چینی در SAT گنجانده شوند. این یک فاصله چشمگیر از واقعیت است که SAT هر سال دو بار برگزار می شود ، که توسط وزارت آموزش و پرورش به عنوان نقطه اصلی طرح ساماندهی SAT پیشنهاد شد ، پس از ادغام موضوعات مشابه در منطقه تحقیق ، یک موضوع را انتخاب کرد ، به جز به زبان خارجی دوم و SAT چینی.

وزارت آموزش ، علوم و فنآوری طرح سازماندهی مجدد SAT در سال 2014 را تأیید کرد ، زیرا انتقاد جامعه آموزش را پذیرفت مبنی بر اینکه این طرح برای ایجاد مجدد به عوارض جانبی از جمله تقویت ساعات کنکور متمرکز بر دولت منجر می شود. زبان و آب و ایجاد یکنواختی در موضوع در نوامبر سال گذشته ، شورای دبیران دانشگاه ملی سئول خواستار بررسی جامع برنامه درسی اصلاح شده و اصلاحات SAT شد و گفت: “گسترش بازار آموزش خصوصی ، که هنوز هم به زبان های عمومی ، انگلیسی و آب متمرکز است ، تسریع خواهد شد به دلیل کاهش دامنه تحقیقات. “

پروفسور یانگ یونگ هو از دانشگاه Sungkyunkwan ، یک تیم تحقیقاتی برای سازماندهی مجدد SAT ، گفت: “تصمیم بر این شد که تعداد آزمایشات را سالی یک بار انجام دهید. اگر سالانه دوبار دروس زیادی را انجام دهید ، بدون کاهش تعداد آزمون مباحث به عنوان یک منطقه جستجو ، زبانهای چینی و زبانهای خارجی دوم ، و غیره ، نیاز به معاینه فنی است. “زیرا مواردی وجود داشت.” وی افزود: “در صورت وجود شرایطی مانند کاهش تعداد افراد با آماده سازی برای چندین سال ایجاد می شوند. “

(کوتاه)

اولین کنکور دانشگاه که در سال 1993 برگزار شد.  عکس مطالب روزنامه کیونگ یانگ.

اولین کنکور دانشگاه که در سال 1993 برگزار شد. عکس مطالب روزنامه کیونگ یانگ.

آزمون صلاحیت دانشگاهی برای اولین بار در سال 1993 (1994) ارائه شد. در همان سال ، SAT دو بار در تاریخ 20 آگوست و 16 نوامبر برگزار شد تا فرصت دیگری به داوطلبانی که در آزمون اول قبول نشده بودند ، داده شود. آنها مطلوب ترین نمره را بین 1 و 2 انتخاب کردند و آن را به دانشگاه ارسال کردند. با این حال ، تعداد کمی از شرکت کنندگان در آزمون نمره SAT دوم را ارائه دادند که دشوارتر بود و از سال 1994 SAT (1995) به عنوان سالی یک بار تغییر می کند ، مانند اکنون.

در سال 2011 ، هنگامی که وزارت آموزش و پرورش سعی در سازماندهی مجدد SAT برای استفاده از SAT از سال 2014 داشت ، هدف آن این بود كه با دادن فرصتی دیگر به محققان ، بار را كاهش دهد ، درست مانند سالی كه SAT برای اولین بار در سال 1993 معرفی شد. با کاهش سهم SAT ، آموزش خصوصی را کاهش دهید. با این حال ، اشاره شده است که تأثیر در دنیای آموزشی زیاد نخواهد بود ، زیرا از بار آموزش برای شرکت کنندگان در آزمون کاسته نمی شود ، اما نگرانی هایی در مورد احیای آزمون پایه توسط دانشگاه وجود دارد. به دلیل چنین واکنشی ، وزارت آموزش و پرورش 10 سال پیش سرانجام SAT دوم را لغو کرد.

دانش آموزانی که SAT را در 16 نوامبر 1993 شرکت کردند ، شب شانزدهم استرس های جمع شده در یک اتاق سرگرمی الکترونیکی در Jongno 2-ga ، سئول را کاهش دادند.  عکس روزنامه کیونگ یانگ

دانشجویانی که SAT را در 16 نوامبر 1993 شرکت کردند ، شب شانزدهم استرس های جمع شده در یک اتاق سرگرمی الکترونیکی در Jongno 2-ga ، سئول را کاهش دادند. عکس روزنامه کیونگ یانگ

بنابراین ، امتحان SAT دوم ، که به زیر سطح زمین افتاد ، به دلیل تاجگذاری سال گذشته ، برای مدتی به یک موضوع داغ تبدیل شد. در ماه مه سال گذشته ، مدیر اجرایی حزب مردم An Chul-su پیشنهاد به تعویق انداختن آزمون و برگزاری آن را دو بار در مخالفت با کرونا 19 داد. در آن زمان ، مدیر اجرایی آن گفت: “من تعجب می کنم که آیا SAT می تواند به طور معمول امسال پذیرفته شود (با کرونا 19) “” “شورای ملی پیشنهادی را برای به تعویق انداختن تاریخ و زمان SAT و افزایش تعداد دفعات انعکاس نتایج آزمون با نمرات خوب ارائه داد. وی توضیح داد: “بسیاری از مردم نگران وضعیتی هستند كه راكترها و دانش آموزان در شرایط اقتصادی خوب از افرادی كه چنین وضعیتی ندارند بهتر هستند.”

با این حال ، دور دوم SAT رئیس جمهور آنه پذیرفته نشد و SAT سال گذشته به طور معمول و در تاریخ تاخیر دولت برگزار شد. SAT سال گذشته همچنین چهارمین SAT به تعویق افتاده از اولین معرفی آن در سال 1993 بود. به دلیل گسترش زیاد کرونا 19 در مارس سال گذشته ، دولت افتتاح مدرسه را از 9 آوریل به بعد موکول کرد و برنامه آزمون های ورودی دانشگاه را به تأخیر انداخت. SAT و استخدام تصادفی و منظم. سال گذشته ، SAT در ابتدا به مدت دو هفته از 19 نوامبر به 3 دسامبر موکول شد.

سه به تعویق انداختن قبلی این آزمون در سال 2005 بود ، زمانی که اجلاس جامعه اقتصادی آسیا و اقیانوسیه (APEC) در بوسان برگزار شد ، در سال 2010 ، زمانی که اجلاس G20 در سئول برگزار شد و در سال 2017. زمانی که زلزله پوهانگ رخ داد.

این عطر است به فیس بوک بروید صفحه فیس بوک “سلام” را باز کردم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]