[오래 전 ‘이날’] 4 فوریه ‘Changgyeongwon به عنوان یک باغ گل در تمام فصول’

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] 4 فوریه ‘Changgyeongwon به عنوان یک باغ گل در تمام فصول’

این بخشی است که گزارشات کیونگ یانگ شینمون را در هر 10 سال از 1961 تا 2011 در همان روز مشاهده می کنید. روزانه به روز کنید.

در 4 فوریه 1971 ، 50 سال پیش ، کیونگ یانگ شینمون مقاله ای تحت عنوان “نفس بهار از طریق موج سرد ایپچون ، چانگ یونگ وون به عنوان یک باغ گل در فصل خصوصی” منتشر کرد. گفته می شد که در کاخ Changyonggung ، که در آن زمان Changyongwong نامیده می شد ، درختان مختلف گلدار کاشته می شود تا برای استقبال از شهروندان و گردشگران خارجی آماده شود. اجازه دهید برخی از مقالات را در این زمان در زیر منتقل کنیم.

در فوریه 1971 ، کار در یک باغ گل در کاخ Changgyeonggung در جریان بود.  عکس مطالب روزنامه کیونگ یانگ.

در فوریه 1971 ، یک باغ گل در کاخ Changgyeonggung ساخته شد. عکس روزنامه کیونگ یانگ.

در روز چهارم هوا سرد بود ، گویی که سرمای بهار نو هنوز زیر صفر بود ، اما Changgyeongwon یک باغ گل ایجاد کرد ، گلهایی را که هر فصل شکوفا می شود کاشت و آن را به یک باغ گل تبدیل کرد که شهروندان همیشه می توانند در یک باغ گل استراحت کنند. این طرح تازه ایجاد شده توسط فعالیت Changgyeongwon از هزینه مدیریت امسال و تبدیل به یک سیستم سود مستقل بیشتر ارتقا یافت. 150 کارمند مستقیماً کامیون ها را بسیج کرده و درخت می کارند.

برای این مجموعه گل ، مجتمع های forsythia در دروازه اصلی Hongwamun ، مجتمع های آزالیا در باغ پشت مجتمع های Sealsa و آزالیا در مجاورت Chundangji در حال ساخت هستند و 200 مانگولیای کوه نیز کاشته شده است.

(همگام سازی)

چانگ یونگ وون برای جلوگیری از رفتن جمعیت به جونگمیو در بهار و آسیب رساندن به محیط جونگمیو ، از روگذر بین جونگمیو و چانگ یونگ وون که تا کنون از اول عبور کرده است ، جلوگیری کرد. من انجام دادم.

علاوه بر این ، فاصله فعلی 60 سانتی متر به 150 سانتی متر افزایش یافته است تا بازدید کنندگان از پرتاب سنگ یا غذایی که به دلیل نزدیکی حیواناتی مانند حماس و شتر و گردشگران ، قابل خوردن نیستند ، جلوگیری کنند. قرار است یک بستر گل در آن احداث و کاشته شود.

کودکانی که برای مشاهده حیوانات در سال 1973 از کاخ Changgyeonggung بازدید کردند.  عکس مطالب روزنامه کیونگ یانگ.

کودکانی که برای مشاهده حیوانات در سال 1973 از کاخ Changgyeonggung بازدید کردند. عکس مطالب روزنامه کیونگ یانگ.

کسانی که با گذشته Changgyeonggung آشنا نیستند ممکن است هنگام خواندن این مقاله متحیر شده باشند. “این یک کاخ قدیمی است ، اما شما مهر ، اسب آبی و شتر دارید؟” این از اوایل حکومت استعمار ژاپن ، زمانی که حکومت ژاپن در کاخ چانگ یونگ گونگ به عنوان چانگ یونگ وون سلطنت می کرد ، امکان پذیر بود. در سال 1909 ، دولت استعماری ژاپن یک باغ وحش و باغ گیاه شناسی در کاخ چانگ یونگ گونگ به عنوان موزه ساخت و آن را “چانگ یونگ وون” با حرف “وون” نامید ، که به معنی “پرورش حیوانات و درختان با برخورد به حصار” است. کاخ تاریخی که سجونگ برای پادشاه عالی خود ، تاجونگ ساخت ، فوراً به یک پارک تفریحی تبدیل شد.

کانگوروها در سال 1983 در چانگ یونگ وون پرورش یافتند. عکس توسط روزنامه کیونگ یانگ.

کانگوروها در سال 1983 در چانگ یونگ وون پرورش یافتند. عکس توسط روزنامه کیونگ یانگ.

1983 بود که Changgyeonggung نام من را پیدا کرد. حتی پس از دوران استعمار ژاپن ، نام شرم آور Changgyeongwon 38 سال باقی ماند. تا آن زمان ، برای شهروندان ، Changgyeongwon یک باغ وحش ، یک مرکز تفریحی شکوفه گیلاس و یک مکان پیک نیک منظم برای دانش آموزان دبستان بود. با بازسازی نام کاخ Changgyeonggung ، از سال 1985 به مدت 1 سال و 4 ماه این کاخ مرمت شده و حیوانات و گیاهان آنجا به پارک بزرگ امروزی در سئول و پارک بزرگ کودکان منتقل شده اند. درختان گیلاس یوشینو که در آن زمان کاخ چانگیونگونگ را پوشانده بودند با شروع پروژه مرمت در سال 1983 حذف شدند و درختان کاج مناسب کاخ کاشته شدند

شهروندانی که از تماشای شکوفه های گیلاس در شب در کاخ Changyonggung در آوریل 1983 لذت می برند. عکس از روزنامه روزنامه کیونگ یانگ.

شهروندانی که از تماشای شکوفه های گیلاس در شب در کاخ Changyonggung در آوریل 1983 لذت می برند. عکس روزنامه Kyunghyang.

در فصل بهار ، زمانی که شکوفه های گیلاس کاملاً شکوفا شده است ، هر آخر هفته ده ها هزار نفر سرازیر می شوند و از درد کاخ را ترک می کنند. روزنامه ها گزارش دادند که صدها کودک در کاخ چانگیونگونگ گم شده اند. در نتیجه ، افکار عمومی مبنی بر بازسازی کاخ آسیب دیده نیز افزایش یافته است.

کاخ Changgyeonggung نام و شکل ظاهری من را پیدا کرد ، اما آثار اعوجاج باقی مانده توسط امپراتوری ژاپن هنوز در اطراف کاخ Changgyeonggung باقی مانده است. مسیر Wonnam-dong ، Jongno-gu ، Seoul است که به این دلیل نامگذاری شده است که در قسمت جنوبی Changgyeongwon واقع شده است. علاوه بر Wonnam-dong ، Wonseo-dong در نزدیکی کاخ Changgyeonggung وجود دارد ، اما مرکز تدوین تاریخ سئول در فرهنگ لغت از اسامی در سئول در سال 2009 توضیح داد که این ادعا که Wonseo-dong به دلیل یک قسمت غربی از Changgyeongwon نامگذاری شده است معتبر نیست . چه Changgyeonggung به Changgyeongwon تبدیل شود ، به این دلیل بود که نامی به نام Wondong وجود داشت که از حمایت Changdeokgung ریشه می گرفت.

ما مقاله را با انتقال بخشی از مقاله زیر در سال 1955 به پایان خواهیم رساند ، و این واقعیت را که Changgyeonggung در Changgyeongwon به سرانجام رسید محکوم کرد. از مرمت کاخ چانگیونگونگ که 38 سال تأخیر دارد چه درس هایی باید یاد بگیریم؟

شهروندان در آوریل 1983 برای لذت بردن از منظره شکوفه های گیلاس از کاخ Changgyeonggung بازدید می کنند.  عکس روزنامه کیونگ یانگ.

شهروندان در آوریل 1983 از کاخ Changgyeonggung بازدید کردند تا شب از منظره شکوفه های گیلاس لذت ببرند. عکس مطالب روزنامه کیونگ یانگ.

“شهر سئول با دقت در حال بررسی انتقال باغ وحش به Changgyeongwon است. دلیل قرارگیری حیوانات در کاخی قدیمی مانند چانگ یونگ وون از همان ابتدا توسط ژاپنی ها توهین آمیز تهیه شده بود و باغ وحش باید زودتر به جای دیگری منتقل می شد.

این عطر است به فیس بوک بروید صفحه فیس بوک “سلام” را باز کردم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]