[오래 전 ‘이날’]26 ژانویه ، “مقدسین قاتل” که جزایر ژاپن را تحت تأثیر قرار دادند

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’]26 ژانویه ، “مقدس ایثار” که جزایر ژاپن را لمس کرد

اصلاح شده2021-01-26 00:04مروری بر زمان مقدمه

ورود2021-01-26 00:00

این بخشی است که گزارشات مربوط به Kyunghyang Shinmun در همان روز از سال 1961 تا 2011 هر 10 سال بررسی می شود. روزانه به روز کنید.

ده سال پیش ، کیونگ یانگ شینمون در سال 2011 گفت:[어제의 오늘]در سال 2001 ، لی سو هیون در حین نجات ژاپنی درگذشت … مقاله ای با عنوان “مقدس قاتلی که جزایر ژاپن را لمس کرد” منتشر شد. این مقاله درباره مرحوم لی سو هیون بود که 10 سال پس از انتشار این مقاله و 20 سال بعد در 26 ژانویه 2000 در ژاپن درگذشت. بیایید مقاله را در این زمان به زیر منتقل کنیم.

به زبان کره ای روی یک صفحه مسی روی یک دیوار ایستگاه Shin-Okubo در خط Yamanote در توکیو ژاپن نوشته شده است ، جایی که مردم می روند و می روند.

“دانشجوی بین المللی کره ای لی سو هیون … 26 ژانویه 2001 ، حوالی ساعت 7:15 بعد از ظهر … کسی را پیدا کردم که روی پیست افتاد … او با شجاعت روی پیست پرید و یک زندگی نجیب را فدای نجات جانها کرد. من این را اینجا بگذارید تا برای همیشه از روح نجیب و اعمال شجاعانه گرامی داشته باشید. “

لی متولد سال 1974 در اولسان است و یک دانش آموز فعال است که از ورزش لذت می برد. لی که در دپارتمان بازرگانی دانشگاه کره حضور داشت ، با هدف “من می خواهم از شماره یک تجارت بین کره و ژاپن مطمئن باشم” برای ادامه تحصیل به ژاپن رفت.

من وارد مدرسه زبان ژاپنی “Akamonkai” شدم و برای رسیدن به آرزویم بالاترین نمرات را کسب کردم. یک شب آقای لی پس از اتمام کار نیمه وقت خود در انتظار بازگشت قطار به خوابگاه ایستگاه Shin-Okubo بود. او سپس می بیند که یک مسافر مست به باند مخالف برخورد می کند. آقای لی بلافاصله روی باند پرواز پرید ، او را گرفت و سعی کرد او را بلند کند. مرد دیگری برای کمک به پیست آمد. همین موقع تانک وارد شد و سه نفر با هم مورد اصابت قرار گرفتند و کشته شدند. معلوم شد که دیگر ژاپنی است و آنها هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند. در آن زمان ، رسانه های ژاپنی مانند آساهی شیمبون از ماجرای ناگوار لی گزارش دادند که وی قاتلی بود که برای نجات یک مسافر مست جان خود را انداخت. جامعه ژاپن او را مردی صالح خواند و از او یاد کرد.

10 سال پیش بود اما روحیه او همچنان ادامه دارد. با بهره گیری از اشتیاق آقای لی برای کمک به مبادلات بین کره و ژاپن ، صندوق بورسیه تحصیلی لی سو هیون آسیا 10 سال است که برای حمایت از دانشجویان بین المللی از آسیا ، از جمله کره ، که برای تدریس به ژاپن می آیند ، کار می کند. در همین حال ، 485 دانشجوی بین المللی در این صندوق تحصیل کرده اند.

“جلسه یادبود” که به دعوت والدین آقای لی در هر دوره در توکیو برگزار می شد ، در پایان سیکل دهم سال جاری به دلیل سلامتی و برنامه والدین وی به پایان می رسد. با این حال ، کمیته اجرایی صندوق بورس تحصیلی گفت ، “ما مراسم مختلف دیگری را به تنهایی برگزار خواهیم کرد” ، و ژاپنی ها هرگز آقای لی را فراموش نخواهند کرد. داستان لی یک فیلم مشترک کره و ژاپن در سال 2008 است. <너를 잊지 않을 거야>همچنین توسط.

الان هم ، لی دوم و سوم لی سو هیون داستانی زیبا و گرم را روایت می کند. در سال 2006 ، دانشجوی بین المللی شین هیون گو دانشجویی را در همان محل ، ایستگاه Shin-Okubo نجات داد و سال گذشته ، جون لی ، دانشجوی دکترای دانشگاه توکیو ، پیرمرد 60 ساله ای را در ایستگاه Nezu در نجات داد خط توکیو چیودا و ناگهان ناپدید شد.

[오래 전 ‘이날’]26 ژانویه ،

در سال 2000 ، سو-هیون لی جوان 26 ساله برای نجات مست از سکو ایستگاه Shin-Okubo در خط JR Yamanote که در مرکز توکیو گردش می کند ، روی باند پرواز پرید. اما متأسفانه آقای لی نتوانست از قطار فرار کند و با عکاس ژاپنی شیرو سکین 47 ساله که برای نجات مست همراه خود در مسیر پیاده روی کرد ، درگذشت.

مقدس قاتل لی ، که در تلاش برای نجات یک ژاپنی محلی جان خود را از دست داد ، ژاپن را تحت تأثیر قرار داد و جشن به روش های مختلف ادامه یافت. همانطور که در مقاله 10 سال پیش ذکر شد ، یک جلسه یادبود محلی پدر و مادر لی را به دهمین سالگرد تولد 10 سالگی لی دعوت کرد و صندوق بورس تحصیلی نیز استفاده شد که از وصیت نامه لی استفاده می کرد. در سال 2008 ، یک فیلم به افتخار آقای لی ساخته شد و حداکثر دو فیلم مستند درباره آقای لی در ژاپن منتشر شد و سه فیلم در دست تولید است. مجموعه 15 شعر به احترام آقای لی <한국의 별, 이수현군에게 바친다>ژاپنی هایی هم هستند که منتشر کرده اند. مادر لی ، شین یون چان ، در یک کنفرانس خبری در 20 ام گفت که “فقط 2300 نامه توسط ژاپنی ها به یاد پسرش ارسال شده است.”

مراسم یادبود آقای لی به مناسبت بیستمین سالگرد بیست و ششمین سالگرد در ژاپن برگزار می شود. به گفته سفارت کره در ژاپن ، مراسم یادبود بیستمین سالگرد توسط انجمن بازرگانان کره ای Shinjuku-ku و موسسه زبان ژاپنی Akamonkai ، که در آن مرحوم در خارج از کشور در ژاپن تحصیل کرده است ، و بورس تحصیلی LSH آسیا تشکیل شده است. وصیت نامه مرحوم باز می شود. دولت کره در نظر دارد هماهنگی را به نام نخست وزیر جئونگ شی گون به مراسم یادبود ارسال کند.

همچنین ، سفارت کره در ژاپن فیلمی درباره زندگی متوفی از طریق کانال YouTube سفارت در YouTube (youtube.com/kankantube) است. <가케하시> نمایش آنلاین از 27 تا 31 این ماه انجام می شود. Asahi Shimbun ژاپنی مقاله ای تحت عنوان “او برای زندگی مردم عمل کرد” را به عنوان صفحه بالای چاپ عصر بیست و پنجم به مناسبت بیستمین سالگرد آقای لی منتشر کرد.

مرحوم لی سو هیون  عکس روزنامه کیونگ یانگ.

مرحوم لی سو هیون عکس مطالب روزنامه کیونگ یانگ.

با این حال ، برخلاف چنین مراسم بزرگداشت یا تمایل به کمک به مبادلات لی بین کره و ژاپن در طول زندگی او ، روابط بین دو کشور همچنان رو به رشد و زوال است. مبادلات خصوصی به دلیل رونق موج کره فعال شده اند ، اما روابط بین دولت ها از سال 2012 به سردی رسیده است. بزرگترین مسئولیت در این روابط رو به زوال کره و ژاپن عدم مسئولیت دولت ژاپن و نیروهای راست افراطی بود که درگیری ها را در این کشور برانگیخت. گذشته ، محدودیت های صادرات و تحریم و افرادی که به نظر می رسید داستان را فراموش کرده اند.

ستونی که در صفحه نظرات Kyunghyang Shinmun در 22th ارسال شده است[여적]من با انتقال بخشی از چرخه 20 لی سو هیون ، پلی بین کره و ژاپن ، مقاله را به پایان می برم. من منتظر روزی هستم که دولت ژاپن و راست افراطی پایان یابد و هر دو طرف بتوانند حتی پل های دیگر را تقویت کنند.

لی سو هیون ، مرد صالحی که امسال تولد 20 سالگی خود را جشن گرفت.  تهیه شده توسط انجمن تبادل فرهنگی در کره و ژاپن در بوسان

لی سو هیون ، مرد صالحی که امسال بیستمین سالگرد تولد خود را جشن می گیرد. تهیه شده توسط انجمن تبادل فرهنگی در کره و ژاپن در بوسان

نخست وزیر موری در نامه ای به رئیس جمهور کیم دا جون ، آقای لی را پل دوستی کره و ژاپن (کاکهاشی) خواند. روابط کره و ژاپن خوشبختانه حتی این پل باقی مانده است. لی در بهشت ​​نیز پشیمان خواهد شد.

این عطر است به فیس بوک بروید ما صفحه فیس بوک Hyang را باز کردیم. با آخرین اخبار در ارتباط باشید! (▶ میانبر)


[ad_2]