10 وزیر دفاع پیشین آمریكا: به ارتش اجازه دخالت در نتایج انتخابات را ندهید

[ad_1]

ده وزیر دفاع پیشین ایالات متحده نامه مشترکی را امضا کردند و هشدار دادند که “ارتش نباید در نتایج انتخابات ریاست جمهوری مداخله کند.”

نامه مشترک منتشر شده در واشنگتن پست ، توسط وزیر دفاع سابق ایالات متحده اشتون کارتر ، دیک چنی ، ویلیام کوهن ، مارک اسپر ، رابرت گیتس ، چاک هیگل ، جیمز ماتیس ، لئون پانتا ، ویلیام پری و دونالد رام امضا شده است.

در این نامه ، وزرای پیشین هشدار دادند که نتایج ضد و نقیض انتخابات ریاست جمهوری 3 نوامبر مربوط به موقعیت ارتش نیست ، و اظهار داشت که “در غیر این صورت امنیت ملی تهدید خواهد شد”.

در این نامه ، “ما قسم خورده ایم که از قانون اساسی در برابر دشمنان داخلی و خارجی دفاع کنیم. سوگند ما علیه شخص یا مهمانی نیست. ” وزرا با استفاده از اظهارات خود به اهمیت انتقال مسالمت آمیز توجه کردند.

فشار ترامپ بر وزیر امور خارجه: آنچه برای انجام کاری لازم دارم 11000 رأی است

جهان

فشار ترامپ بر وزیر امور خارجه: آنچه برای انجام کاری لازم دارم 11000 رأی است

“بدهی بایدن باید مطابق قانون به صورت مسالمت آمیز منتقل شود”

وزرای پیشین با تماس با كریستوفر میلر ، معاون وزیر دفاع ایالات متحده گفتند كه انتقال قدرت به دولت جو بایدن كه برنده انتخابات است باید مسالمت آمیز و قانونی باشد.

“مشارکت ارتش آمریكا در بحث انتخابات ما را به منطقه ای خطرناك ، غیرقانونی و ضد قانون اساسی سوق می دهد.” وزرا در ارزیابی خود بر اهمیت اقدام مطابق با آداب و رسوم دموکراتیک و قوانین مربوط در مورد انتخابات و تفویض اختیار تأکید کردند.

جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات ، در انتخابات جنجالی ریاست جمهوری آمریکا در 3 نوامبر پیروز شد. انتظار می رود پیروزی بایدن با شمارش آرا the نمایندگان در جلسه عمومی که در 6 ژانویه در کنگره برگزار شد ، به طور رسمی ثبت شود.

ترامپ در دادگاه درخواست لغو انتخابات ویسکانسین را دارد

جهان

ترامپ در دادگاه درخواست لغو انتخابات ویسکانسین را دارد[ad_2]