Angular 12 به دنبال بهبود ادغام های استقرار است

[ad_1]

توسعه دهندگان Angular 12 ، یک برنامه ریزی ارتقا یافته در چارچوب محبوب توسعه وب Google ، بر روی تعدادی از پیشرفت ها متمرکز شده اند ، از ادغام بهتر با فروشندگان استقرار گرفته تا پیام های خطای بهبود یافته.

در حال حاضر برنامه ریزی شده برای راه اندازی در ماه مه 2021 ، Angular 12 نسخه جدید Angular 11 را دنبال می کند ، که انواع سختگیرانه تر و عملکرد بهتر روتر را ارائه می دهد.

از جمله بهبودهایی که برای Angular 12 در نظر گرفته شده است ng build دستور کامپایلر و yarn build یک دستور بسته که مجموعه های تولید را به طور پیش فرض اجرا می کند. به گفته مینکو گچف ، که در Google در Angular کار می کند ، هدف بهبود ادغام با بسیاری از ارائه دهندگان اعزام ، مانند Heroku ، Netlify و دیگران است. مورد دیگر در لیست ویژگی های بالقوه ، پیام های خطای بهبود یافته است ، با 10 خطای اول پیام های خطا و اسناد بسیار دقیق تری دریافت می شود.

گزینه های دیگر Angular 12 را هدف قرار می دهند:

  • ng-linker را اجرا کنید تا توزیع کتابخانه های Angular Ivy به NPM امکان پذیر شود. این اجازه می دهد تا کامپایلر برای سازگاری خارج شود و زمان ساخت را بهبود بخشد.
  • پاره شدن ماژول آزمون و محیط بعد از هر آزمون. این تجدید نظر سرعت آزمون را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد.
  • پشتیبانی آماده برای طراح ماژول Webpack 5.
  • CLI از حالت پیش فرض دقیق برای پروژه های جدید استفاده می کند.
  • پشتیبانی از Sass داخلی در قطعات.
  • نسخه جدیدی از سرویس زبان پیچک که بررسی نوع بهتر را ارائه می دهد.
  • CSS غیر بحرانی را برای سبک های جاسازی شده در Universal برش دهید. این ویژگی آزمایشی به عنوان گزینه ای برای فعال یا رد کردن فعال خواهد شد. Angular Universal برنامه های گوشه ای را بر روی سرور نمایش می دهد.

پیش از این ، تیم توسعه دهنده Angular یک نقشه راه فناوری منتشر کرد که به ویژگی هایی مانند پشتیبانی از Webpack 5. اشاره می کرد. نسخه های Angular 11 point در دست ساخت هستند ، با برنامه Angular 11.1 برای افزایش عملکرد و ارائه پیشرفت های کامپایلر. CLI کامپایلر و سرویس زبان همراه با رفع اشکال.

حق چاپ © 2021 ارتباطات IDG ، شرکت

[ad_2]