FBI تحقیقاتی را آغاز کرده است: تحقیقات خونین کنگره بررسی شده است

[ad_1]

در ایالات متحده (ایالات متحده) ، FBI (آژانس امنیت داخلی) اعلام کرد که تحقیقات خود را در مورد یک جلسه کنگره که در آن نتایج انتخابات ثبت خواهد شد ، آغاز کرد که در آن 4 نفر کشته شدند.

همه اقدامات تست می شوند!
تنش های انتخاباتی در ایالات متحده منجر به حمله به کنگره شد. واکنشهای بسیاری از سراسر جهان به این وضعیت رسیده است ، که برای اولین بار در تاریخ دموکراسی در ایالات متحده تجربه شده است. در بیانیه FBI آمده است: “FBI به دنبال اطلاعاتی برای کمک به شناسایی افرادی است که به طور فعال در واشنگتن تحریک خشونت می کنند”. از شواهد شامل شورش و خشونت و انواع نشریات منتشر شده در رسانه های دیجیتال استفاده شد. وی همچنین کانال های ارتباطی برای ارسال عکس یا فیلم در وب سایت رسمی FBI ایجاد کرده است.

جالب ترین عکس ها از ایالات متحده آمریکا: شبی که شبیه فیلم های اکشن نیست!

عکس 23

جالب ترین عکس ها از ایالات متحده آمریکا: شبی که شبیه فیلم های اکشن نیست!

در جریان حمله حامیان دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا به ساختمان کنگره در واشنگتن دی سی ، چهار نفر کشته و 52 نفر بازداشت شدند. تصاویر جالبی از این شب پرحادثه در رسانه ها پخش شد.


6 ژانویه ویرایش همایش خون
پس از راهپیمایی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در واشنگتن ، طرفداران وی از موانع عبور و وارد کنگره شدند. مشخص شد که در مقابل ساختمان کنگره بین طرفداران ترامپ و پلیس درگیری رخ داده است. پلیس برخی از ساختمانهای مجموعه ، از جمله کنگره را تخلیه کرد. هنگامی که رأی گیری ریاست جمهوری در داخل برگزار می شود ، در مقابل ساختمان کنگره تنش و درگیری است. امروز مجلس سنای آمریکا برای تصویب ریاست جمهوری جو بایدن تشکیل جلسه داد و در جریان راهپیمایی ترامپ وی پیروزی بایدن حزب دموکرات دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری 3 نوامبر سال 2020 را رد کرد و ادعا کرد که وی برنده واقعی وی است. در حمله حوادث کنگره آمریکا توسط برخی از طرفداران دونالد ترامپ ، چهار نفر در این حوادث کشته و 14 نفر زخمی شدند.

خبرنگار سی.ان.ان: اردوغان به دلیل حوادث ایالات متحده در خاورمیانه تماس می گیرد

بازی 00:50

خبرنگار سی.ان.ان: اردوغان به دلیل حوادث ایالات متحده در خاورمیانه تماس می گیرد

کلاریسا وارد ، خبرنگار CNN International ، از اظهارات جالبی در مورد دموکراسی استفاده می کند و خواستار خویشتنداری از ایالات متحده در مورد وقایع ترکیه است. وارد مشخصاً دشمن ما ، تركيه نيست. اخیراً اختلاف نظرهایی داشتیم. این زبان زبانی است که ما عادت کرده ایم در بیانیه مطبوعاتی ایالات متحده برای شهروندان آمریکایی که در یکی از شهرهای خاورمیانه در حالت بحران یا شورش هستند ، ببینیم.

اردوغان ، منتقد NBC ، از او آزرده شد

بازی 00:59

اردوغان ، منتقد NBC از توصیف “نگران کننده” ترکیه آزرده شد

ساختمان کنگره که در آن جلسه ثبت نام رئیس جمهور جو بایدن برگزار شد ، مورد حمله هواداران ترامپ قرار گرفت. پس از معرفی چهار نفر در حادثه ساخته شده توسط ترکیه کشته شدند ، توصیف “آشفته” در ایالات متحده احساس شد. اردوغان شب 15 ژوئیه خواستار پناهندگی در آلمان شد ، خبرنگار دروغ های منتشر شده توسط NBC ، توصیف “نگران کننده” ترکیه از “فراتر از اوضاع تکان دهنده” ، اردوغان به رئیس جمهور توهین کرد.
[ad_2]