IKEA بطری آب جدیدی را به نام “کریستیانو” راه اندازی کرد

[ad_1]

IKEA اقدام رونالدو را که باعث سقوط سهام کولا کولا قبل از بازی پرتغال و مجارستان شده بود ، به فرصتی برای تبلیغ و فروش بطری های آب به نام “رونالدو” تبدیل کرد.

ایکیا الهام گرفته شده است

کنفرانس مطبوعاتی بازیکن فوتبال پرتغالی کریستیانو رونالدو قبل از بازی مجارستان در یورو 2020 ، بلند کردن بطری های کوکاکولا از روی میز و نشان دادن بطری آب در دست خود ، گفت: “آب بنوش” ، الهام گرفته از غول مبلمان سوئدی IKEA

این بطری را کرم بزنید

بر اساس اخبار منتشر شده در اسپوتنیک ، طبق پستی که از حساب IKEA کانادا در اینستاگرام منتشر شده ، یکی از بطری های فروخته شده “کریستیانو” نام دارد. در توضیحات محصول از اصطلاحات “فقط بطری آب آشامیدنی قابل استفاده مجدد” استفاده شده است.

واکنش کریستیانو رونالدو به کوکاکولا: آب بنوشید

بازی 00:27

واکنش کریستیانو رونالدو به کوکاکولا: آب بنوشید

کریستیانو رونالدو ، فوتبالیست ستاره پرتغالی در یک کنفرانس مطبوعاتی که قبل از بازی در مجارستان برگزار شد ، به بطری های کوکاکولا که روی میز ایستاده بود واکنش نشان داد و به حاضران پیغام داد تا از نوشیدنی های ترش مواظب باشند.

روندی که رونالدو راه اندازی کرد ادامه دارد: لوکاتلی بطری کک را نیز جایگزین آب کرد

بازی 00:20

روندی که رونالدو راه اندازی کرد ادامه دارد: لوکاتلی بطری کک را نیز جایگزین آب کرد

در دیدار روز گذشته ایتالیا و سوئیس که در گروه A از جمله تیم ملی کشورمان قرار دارد ، تیم آبی آسمان با پیروزی 3 بر صفر زمین را ترک کرد. مانوئل لوکاتلی که با دو گل ستاره مسابقه شد ، در پایان مسابقه بطری های اتومبیل را کنار بگذارید و به دنبال روند روزهای اخیر یک بطری آب بگذارید.

پیش از این ، رونالدو بطری های آب را جایگزین بطری های ماشین کرد و به او هشدار داد “آب بنوش” ، و سپس ستاره فرانسوی پوگبا بطری آبجو را از روی میز جدا کرد.[ad_2]